pola golfowe nad Bałtykiem

Oferta - Minigolf

pola do gry w golfa na wybrzeżu JarosławiecNasze pole do minigolfa mieści się w centrum Jarosławca i jest jedynym tego typu obiektem w okolicy. Zajmuje południowy skraj działki, na której leży Słoneczna Polana. Działa tu Minigolf Club Jarosławiec.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 torów do gry i 3-dołkowy green, który służy do treningu patowania - jak na prawdziwym polu golfowym. Każda trasa charakteryzuje się różnym stopniem trudności, co dodatkowo wpływa na jakość rozgrywki i podnosi jej atrakcyjność.

Krótka historia minigolfa

Ten rewelacyjny sport bierze swoje początki w starożytnych Chinach. W wersji współczesnej powstał w 1927 roku w Stanach Zjednoczonych, gdzie od razu wzbudził ogromne zainteresowanie. Już przed II wojną światową zbudowano tam kilkadziesiąt tysięcy obiektów do gry. Tak dynamiczny rozwój sprawił, że minigolf szybko pojawił się w Europie. Najstarszą tradycję w tym sporcie posiadają Szwedzi - już w roku 1936 rozpoczęli budowę obiektów z naturalna nawierzchnią. Do Polski minigolf trafił za pośrednictwem Niemiec i Czech. Pierwsze w historii zawody międzynarodowe odbyły się 10 lat po zakończeniu II wojny światowej, a pierwsze mistrzostwa Europy w roku 1963 w Dortmundzie.

Zasady gry w minigolfa

  1. Piłkę trzeba najmniejszą ilością uderzeń doprowadzić do dołka.
  2. Każde uderzenie liczy się jako 1 punkt.
  3. Punkt dodatkowy (karny) dodaje się gdy: piłka wyleciała z toru gry po szóstym uderzeniu piłka nie wpadła do dołka.
  4. Jeżeli gracz nie zdoła trafić sześcioma uderzeniami do celu oznacza to koniec gry na danym stanowisku.
  5. Pola są ponumerowane i należy zachować kolejność.
  6. Wyniki zapisywane są na karcie wyników (score cards).

Kto może grać w minigolfa? Każdy!

Gra na naszym polu sprawi Tobie i Twoim dzieciom niesamowitą frajdę, bowiem w minigolfa może grać każdy - zarówno młodzi, jak i dorośli. Można grać w jeansach i zwykłej koszulce - w przeciwieństwie do zasad standardowego golfa, gdzie obowiązuje specjalny strój. Przejście wszystkich dołków jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną i znajomymi.

minigolf Jarosławiec

Cennik

  • Dorośli - 15 zł
  • Dzieci - 10 zł
gdzie zagrać w golfa na wybrzeżu

...więc może domek nad morzem?
tel. 502 620 275

golf nad morzem

tel. 59 810 94 22 :: 502 620 275 :: 508 198 335

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2020
Luksusowe Domki Nagara s.c.
Natalia Koźlińska i Agnieszka Koźlińska
76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 15

NIP PL4990679428